SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi dárek nejen pro domácí kutily

8. září 2022

Pokud 8. 9. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás vouchery od společnosti Brudra.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás moc pěknou cenu. Pošleme vám tentokrát vouchery v hodnotě 3.000,- Kč, které do soutěže věnovala společnost Brudra. Poukazy můžete uplatnit na celý jejich sortiment v kamenných prodejnách i na webu.

Vybrat si zde můžete z velkého množství moderního pracovního oblečení, pracovní obuvi, ale třeba i ochranných pracovních pomůcek. Oblečení a doplňky jsou určené pro různé profese a profesionální provozy, ale třeba i pro kutily. Nabízejí i bundy, trička, mikiny, polokošile nebo funkční termoprádlo.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát VIP vstupenky na divácky oblíbenou a atraktivní Večerní koňskou galashow, která bude vyvrcholením letošního ročníku nejstarší středoevropské výstavy koní na Výstaviště v Lysé nad Labem Od 16. do 18. září se tam opět sejdou příznivci jezdeckého sportu, vozatajství, drezury, ale i samotného chovu koní a největší profesionálové ve svém oboru.

Show, která je doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou, představí dechberoucí představení skvělých koní i jezdců. Jednou z hvězd bude Francouz Guillaume Mauvais, jehož vystoupení s osmi chladnokrevníky plemene Comtois obdivují diváci na mnoha akcích ve všech koutech světa. Koně nejen zatančí, ale předvedou nejtěžší prvky volné drezury.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio