SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi dárek nejen pro domácí kutily

4. červenec 2022

Pokud 4. a 5. 7. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás tašku plnou dárků od společnosti Murexin.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska pěknou sadu cen určenou spíše pro muže. Do soutěže jí věnovala společnost Murexin, což je značka kvalitní rakouské stavební chemie nejen pro podlaháře a obkladače.

Neposíláme vám od nich ale nic „na stavbu“, nýbrž moc pěknou, obrovskou cestovní tašku, ve které jsou ještě další věci nejen pro kutily – batůžek, plátěná taška, ostrý odlamovací nůž, ale třeba i USB disk, vysokorychlostní USB rozbočovač a další dárky.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

K cestovní tašce ještě přidáváme, třeba jako tip na výlet, 2 tzv. Tour PASY platné na 3 lanovkách SkiResortu Černá hora – Pec ve východních Krkonoších. Jde o čtyřdenní jízdenku, kterou můžete využívat bez omezení počtu jízd.

Jedná se o kabinkovou lanovku Černohorský Express z Janských Lázní na Černou horu, sedačkovou lanovku Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou a sedačkovou lanovku Portášky ve Velké Úpě. Na hřebeny tak můžete vyjet k Dětskému parku Kabinka na Černé hoře, k Herní krajině Pecka ve Velké Úpě nebo k nejvyšší krkonošské rozhledně na Hnědém vrchu v Peci pod Sněžkou.

A co když se jednou spletet?

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, zašleme vám tentokrát set dárků určených zejména pro vaše domácí mazlíčky - dárkový balíček od značky Beaphar, který obsahuje sadu přípravků proti klíšťatům, blechám a dalším parazitům.

Budete si moci vybrat, zda chcete balíček pro psa nebo pro kočku. Vždy bude obsahovat sprej a obojek, díky kterým svého miláčka zabezpečíte na celou sezónu, ale třeba taky šampon pro psy nebo pipetu pro kočky či sprej proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, který zajistí ochranu prostor vaši domácnosti.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio