Soutěž: Za 3 správné odpovědi velký nákup pro celou rodinu

30. prosinec 2020

Pokud dnes 29. 12. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, díky které se při nakupování nebudete muset dívat na cenovky.

Dárková karta Penny bude pro výherce dnešní soutěže na Radiožurnálu nabita na pět tisíc korun

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás krásnou cenu – je to dárková karta na nákup v obchodech Penny Market, dokonce v hodnotě 5.000,- Kč! Můžete ji uplatnit na téměř 400 místech po celé České republice zcela podle svého uvážení.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Penny spustilo už na konci května kampaň Žít si tady hezky česky, jejímž cílem je podpora českých dodavatelů v nelehké době a motivace veřejnosti k podpoře českých produktů a dodavatelů. Chce tím nejen vzbudit národní hrdost a sounáležitost, ale i vyjádřit vděk a dík všem, kteří v uplynulých týdnech pomáhali a stále pomáhají vyrovnat se nelehkými podmínkami. A v neposlední řadě jde v kampani i o to, pomoci českým výrobcům a podnikatelům rozběhnout jejich produkci naplno.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu kalendářů na rok 2021 od jednoho z nejlepších českých horolezců Radka Jaroše. Jak určitě víte i z našeho vysílání, Radek je nejen horolezec, ale i autor knih. Stal se 15. horolezcem na světě a prvním Čechem, který vystoupil na všech 14 světových osmitisícovek bez použití kyslíku a v roce 2019 dokončil výstupy na nejvyšší vrcholy všech kontinentů. Stal se tak 6. Čechem, který zkompletoval takzvanou Korunu světa.

Čtěte také

Mezi cenami pro vás bude jak krásný exkluzivní nástěnný kalendář Afrika / Kilimandžáro 2021, který představuje expedice za nejvyšším vrcholem Afriky, tak třeba i stolní kalendář s podtitulem Z Vysočiny na Everest. Fotky, které vás budou v příštím roce provázet, mohou být inspirací k návštěvě nejen Vysočiny, ale i míst značně odlehlých. A byť je cesta k nim nyní trošku trnitá, nejen Radek Jaroš věří, že vaše touha na vlastní oči některá z nich spatřit neuhasne a naopak posílí.

Ke kalendářům přidáme i něco ke čtení, mezi knihami pro vás bude třeba novinka, moc pěkně zpracovaná kniha Jak žít ekologicky?, která přináší jasné odpovědi na ekologická dilemata, jimž ve své snaze o udržitelný život každodenně čelíme.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio