Soutěž: Za 3 správné odpovědi máme ceny pro milovníky kvality z Norska

18. leden 2021

Pokud dne 18. 1. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte cenu, kterou oceníte zejména v současném nevyzpytatelném počasí.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme Vám poukázku v hodnotě 3.000,- na nákup v obchodě Norskýsvět.cz.

Cenu si můžete sami vybrat – může to být třeba norský vlněný svetr, čepice, rukavice, nebo špičkové termoprádlo Brynje of Norway, které vás udrží v jakémkoliv počasí v dokonalém teple a suchu. Termoprádlo je vyrobené ze špičkových materiálů a využívají ho polární expedice, záchranáři i norská armáda. Vybrat si můžete ale také šaty, sukně, ponča, rukavice nebo čepice, které zdobí krásné tradiční norské vzory.

Cenu si můžete vybrat na e-shopu Norskýsvět.cz nebo si osobně v prodejně v Jesenici u Prahy.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu CD, zejména z produkce vydavatelství Radioservis. Bude mezi nimi třeba nedávno vydaná audio detektivka Josef Mareš: Okno smrti.

Čtěte také

Je to už druhá rozhlasová hra bývalého policisty a scenáristy Mareše, který je známý především díky televiznímu seriálu Případy 1. oddělení, jehož byl jedním ze scenáristů. V Oknu smrti se inspiroval smutným příběhem ženy, která́ v roce 2000 zemřela po pádu z okna. Režisérkou hry je opět Martina Schlegelová, která obsadila do hlavních rolí Viktora Preisse a Václava Neužila.

Součástí ceny bude třeba i CD Prolhaný život dospělých od italské autorky píšící pod pseudonymem Elena Ferrante, autorky bestselleru, tetralogie Geniální přítelkyně. Na nahrávce ji výherci získají ve výborném podání herečky Terezy Hofové.

A přidáme třeba i audioknihu autora Pavla Kosatíka s názvem Člověk má dělat to, nač má sílu s podtitulem Život Olgy Havlové. Jedná se o audiopodobu stejnojmenné knižní předlohy v podání Jiřího Ornesta.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Ani pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo a současně překvapení od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio