Soutěž: Za 3 správné odpovědi máme ceny pro milovníky kvality z Norska

Pokud dne 2. 4. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte cenu, kterou oceníte zejména v současném nevyzpytatelném počasí.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme Vám poukázku v hodnotě 3.000,- na nákup v obchodě Norskýsvět.cz.

Cenu si můžete sami vybrat – může to být třeba norský vlněný svetr, čepice, rukavice, nebo špičkové termoprádlo Brynje of Norway, které vás udrží v jakémkoliv počasí v dokonalém teple a suchu. Termoprádlo je vyrobené ze špičkových materiálů a využívají ho polární expedice, záchranáři i norská armáda. Vybrat si můžete ale také šaty, sukně, ponča, rukavice nebo čepice, které zdobí krásné tradiční norské vzory.

Cenu si můžete vybrat na e-shopu Norskýsvět.cz nebo si osobně v prodejně v Jesenici u Prahy.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, zašleme Vám tentokrát set dárků od společnosti Kofola. Ta v současné době slaví kulaté výročí - první Kofola totiž sjela z výrobních linek před 60. lety. Tradiční československá značka si svou nezaměnitelnou chutí získala již několik generací konzumentů a originální komunikací odolala tlaku západních značek.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Ani pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo a současně překvapení od Radiožurnálu.