SOUTĚŽ: Radiožurnál vás vezme na film Priscilla. Soutěžte o vstupenky na projekci Tady Vary!

15. květen 2024

Ve čtvrtek 16. 5. budeme na Radiožurnálu soutěžit celkem o 20 vstupenek na film Priscilla v rámci přehlídky Tady Vary, která se koná 22. května. Deset výherců získá vstupenky na projekci v Praze a dalších deset do kin v regionech.

Když se dospívající Priscilla na večírku seznámí s Elvisem Presleym, z krále rock'n'rollu se v soukromí stává někdo zcela nečekaný. Příběh turbulentního manželství je zároveň procítěným portrétem lásky a slávy. Hlavní pozornost má ve snímku Sofie Copolly (Ztraceno v překladu) tentokrát Priscilla.

Jak soutěžit

Poslouchejte ve čtvrtek 16. 5. Ranní Radiožurnál, pokud chcete vyhrát lístky na projekci v Praze, a Odpolední Radiožurnál, pokud chcete získat vstupenky do kin v regionech. A hlavně mějte připravený počítač, tablet nebo mobil.

Jakmile vás k tomu moderátor vyzve, napište na e-mail
vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci na Tady Vary“. Ráno i odpoledne rozdáme celkem 10 vstupenek vždy 5 výhercům. Vzhledem k malému počtu výher to bude každý desátý v pořadí, tedy vždy 10., 20., 30., 40. a 50. soutěžící. O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní email.

autor: Radiožurnál | zdroj: KVIFF: Tady Vary
Spustit audio