Předvolební debata z Ostravy
Ve středu Martin Veselovský přivítá ve studiu ČRo v Ostravě Dalibora Madeje z ODS, Petra Kajnara z ČSSD, Pavla Dostála z Věcí veřejných, Aleše Juchelku z TOP 09, Martina Jurošku za KSČM a Lukáše Curyla z KDU-ČSL. Co mohou místní politici kromě nátlaku na stát udělat pro to, aby se v Ostravě lépe dýchalo?A nezmeškali už v uplynulých letech nejednu příležitost k nápravě? Poslouchejte debatu od 17.05.
Radiožurnál zamíří před říjnovými komunálními volbami na pět míst České republiky. Diskuse s místními volebními lídry vysíláme každou středu počínaje 15. zářím. Ještě nejste rozhodnuti, koho volit? Poslouchejte Radiožurnál a zapojte se do diskusí. Na projektu spolupracujeme s regionálními stanicemi ČRo a debaty bude vždy kromě Radiožurnálu (od 17 hodin) vysílat i Český rozhlas 6 (od 23 hodin). Hodinovou předvolební diskusi s publikem moderuje Martin Veselovský. Videopřenosy diskusí můžete sledovat na zpravy.rozhlas.cz.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor


Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Útočník se v Minnesotě převlékl za policistu a zastřelil političku s manželem. Dalšího zákonodárce zranil
-
Protivzdušná obrana Íránu už nejspíš neexistuje. Izrael bude v útocích přitvrzovat, říká diplomat
-
ONLINE: Ukrajině hrozí snížení pomoci, upozornil Zelenskyj. Důvodem je eskalace na Blízkém východě
-
Bitcoin bude digitálním zlatem. Jeho volatilita bude časem klesat, míní odborníci