Znamení: Blíženec (1983)
Životní motto:Co tě nezabije, to tě posílí!
Co dělám v rozhlase: V Českém rozhlase pracuji od prosince 2007. Náplň mé práce nelze přesně a jednoznačně specifikovat, neboť produkční je vždy tak trochu a samozřejmě s nadsázkou „holka pro všechno“, která pracuje pod mottem: Nic není nemožné!
Jako produkční jsem součástí audiovizuálního týmu, ve kterém spolupracuji s pěti prima kolegy na zajímavých projektech, kterými jsou například natáčení videoklipů, zajišťování záznamů koncertů, online přenosů různých akcí atd. Dále mám v Nových médiích na starost správu webu Rady Českého rozhlasu, správu celorozhlasových domén, reklamní bannerový systém a online marketing (PPC), sem tam si hraji s čísly návštěvnosti webů Českého rozhlasu, často jsem i asistentkou ředitele Nových médií a jsem vždy tam, kde se něco děje a je třeba aby se to dělo v mé přítomnosti. Skloubit všechny tyto činnosti dohromady není vždy úplně snadné, proto by žádné produkční neměl chybět cit pro organizaci. Někdy mám pocit, že ho nemám, ale vždycky to ve finále nějak zvládnu :-)
Před rozhlasem: Než jsem nastoupila do rozhlasu, pracovala jsem více než dva roky jako marketingová asistentka v jedné významné developerské společnosti. Byla to má první práce a dodnes na ni ráda vzpomínám.
Co mě baví: Ráda trávím čas se svým synem a svým psem, rodinou, přáteli, ráda běhám, skáču na trampolíně, šlapu na kole, řídím auto, cestuju, jím, miluju, nesnáším, směju se, spím, mluvím, mlčím.....:-) Baví mě všechno a někdy vůbec nic :-D
Co mě nejvíc dostane: Hlášky mého syna, energie mého psa (neměcký boxer) a vanilková zmrzlina z Opočna :-)
Všechny články
-
Libry do kapsy a hora papírů. Návštěva stanice technické kontroly v Egyptě může být dobrodružství
Obrnit se trpělivostí, vzít si den dovolené a do kapes připravit štůsky všimného – takto vybavený vyrazil náš blízkovýchodní zpravodaj Štěpán Macháček na káhirskou STK.
-
Z okna polského majáku vypálili Němci první střelu druhé světové války. Poláci se bránili sedm dní
Starý Maják v Novém přístavu v Gdaňsku se stal dějištěm jedné z přelomových událostí evropské historie. Z jeho okna padly pravděpodobně první výstřely druhé světové války.
-
Ubylo turistů, přibylo vojáků. V polské Bělověži převažuje čistotu přírody blízkost války
Polské městečko Bělověž bývalo tradiční cílem tisíců polských i zahraničních turistů. Leží totiž uprostřed Bělověžského pralesa - posledního přirozeného pralesa v Evropě.
-
V Paříži se staví ostošest. Olympijský stadion pak budou využívat basketbalisté i místní
Už jen necelý rok zbývá do zahájení letních olympijských her v Paříži, které nabídnou vůbec první zahajovací ceremoniál v centru města na řece.
-
Barvy a štětce pomáhají ukrajinským vojákům při zotavování. „Na chvíli jsou jinde,“ říká lektorka
Ukrajinské nemocnice jsou plné vojáků i civilistů s válečnými zraněními. Mnozí se musejí vyrovnávat třeba se ztrátou končetiny, téměř všichni se musejí léčit u psychologů.
-
Nádobí z vraku i příběhy pasažérů v podobě vstupenek. V Paříži probíhá výstava parníku Titanic
V Paříži se v těchto dnech můžete potopit do Atlantského oceánu a vrátit se v čase do roku 1912, kdy na svou první a zároveň poslední cestu vyrazil legendární Titanic.
-
Vídeňskou kávu zřejmě vymyslel ukrajinský kozák. Ve Lvově s kávou dodnes experimentují
K ukrajinskému Lvovu pití kávy neodmyslitelně patří. Jednu z nejstarších kaváren Lvova najdete přímo na hlavním náměstí. Objednat si tu můžete i zapálenou kávu.
-
Český obr v srdci Káhiry. Budova české ambasády v Egyptě ukrývá kinosál, tenisový kurt i školu
Na českou ambasádu v Káhiře chodí diplomatické návštěvy nesmírně rády. Unikátní komplex ze sedmdesátých let totiž nemá ve dvacetimiliónové egyptské metropoli obdoby.
-
Z listů vyrábějí Dorzové střechy i chléb. Návštěvníkům nabízejí pálenku, látky i ozdravný tanec
Rastafariánství jako náboženské hnutí pochází z Jamajky, jeho kolébkou je ale Etiopie. Podle císařova před-korunovačního titulu a jména rastafariáni odvodili své jméno.
-
Za první světové války skrývala 130 tisíc vojáků, byl v ní i Švejk. Pak pevnost lidé rozebrali
Kolem Přemyšli na jihovýchodě Polska se nachází jedna z největších obranných pevností Evropy 19. století.
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »