SERIÁL

4) Jágr v dresu Ústí je lákadlo pro hráče i fanoušky. Bude to událost, shodují se

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jaromír Jágr a trenér Ústí nad Labem Vladimír Evan
0:00
/
0:00

Prozatím platí, že hokejista Jaromír Jágr hrál v Česku ligové soutěže pouze za Kladno. Už brzy se to ale může změnit. Středočeši totiž přes léto navázali spolupráci s Ústím nad Labem a hvězdný útočník přislíbil, že za spřátelený prvoligový klub nastoupí. Stačilo pak, aby v civilu dorazil do Ústí na přípravný zápas, a hned se stal středem pozornosti.

Start v ústeckém dresu Jaromír Jágr potvrdil. „Samozřejmě, většinu věcí, když mluvím s novináři, tak myslím vážně. V soukromí je to jiný,“ culil se Jágr.

To, že by mohl nastoupit za Ústí, sám navrhl na jednáních o spolupráci mezi Kladnem a severočeským klubem. „První myšlenka byla jeho, nás by to vůbec nenapadlo,“ prozradil ústecký manažer Vladimír Evan.

Radost z možné spolupráce má i opora prvoligového týmu Jaroslav Roubík: „Byla by to zkušenost, zážitek, o kterém bych mohl vyprávět. Všichni kluci by mohli říci – hrál jsem s Jágrem.“

Legenda s číslem 68 

V pozoru se má také ústecký marketingový ředitel Jiří Pelc. „Kdyby Jarda za nás nastoupil, tak neuděláme jenom týmovou fotku, ale nafotíme s ním album, protože to se nestává každý den,“ říká Pelc, podle kterého by každý klub byl rád, kdyby Jágr za něj nastoupil.

Majitel klubu Jaromír Jágr dává Rytířům během užitečné rady

Ústecký dres se jmenovkou Jágr ještě klub připravený nemá, ale je na situaci připravený – už má dodavatele.

Jágr v dresu Ústí nad Labem představuje velké lákadlo také pro fanoušky. „Jarda je ikona českého hokeje, je to legenda 68,“ souhlasí příznivci ústeckého mužstva, kteří už se nemůžou dočkat, až Jaromír Jágr oblékne žlutomodrý dres jejich nejoblíbenějšího klubu.

Související