Fotbalový trenér Uličný: Byl jsem takový Hyde a Jekyll, jednou jsem ty kluky miloval, podruhé zase byl hrozně zlej

11. únor 2020
Olympijský podcast

Petr Uličný je doma v polovině klubů české fotbalové ligy. Jako hráč se prosadil hlavně v Olomouci a Plzni. Zkoušel to ale také v pražské Spartě. Jako trenér pak vedl v nejvyšší soutěži týmy osmi klubů. Říká, že kvůli jeho temperamentu ho několikrát vyhodili, ale stejně tak mu pomohl k dalším angažmá. Svým hráčům někdy říkal, že jsou krásní lidé a taky jim láskyplně nadával. O tom všem i o celé své fotbalové kariéře vypráví Petr Uličný v olympijském podcastu Radiožurnálu.

Co je Olympijský podcast Radiožurnálu?

Olympijský podcast v aplikaci mujRozhlas

Olympijském podcastu otvírají sporťáci Radiožurnálu sportovní svět i „nesportovně“ a pro každého. Každý týden máme jiného sportovního hosta, kterého během půl hodiny zpovídáme o životě, problémech a kariéře. Nové epizody najdete vždy v úterý na webu Radiožurnálu a v aplikaci mujRozhlas.

Jak podcast odebírat v mobilní aplikaci mujRozhlas?

  1. Zobrazte si v aplikaci podcasty
  2. Klikněte na Olympijský podcast
  3. V pravém horním rohu nad obrázkem byste měli vidět tři tečky
  4. Klikněte na tečky a z nabídky vyberte Přidat pořad do mujPlaylist
  5. Olympijský podcast pak už vždycky najdete – stačí na liště kliknout na ♥mujPlaylist
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.