Boj o hokejový titul vrcholí na Radiožurnálu!

1. leden 2017
02610764.jpeg

Letošní ročník hokejové extraligy míří do finiše! 1. března odstartovalo play-off, z kterého vzešli dva finalisté: Plzeň a Zlín. Který celek nakonec získá prestižní extraligový titul? Dozvíte se to s Radiožurnálem!

Základní část extraligy se uzavřela už 24. a 26. února. Šest týmů z ní dokázalo do vyřazovací části postoupit přímo, další dva si musely postup mezi elitu vybojovat v předkole.

PSG Zlín, HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec, HC Sparta Praha, HC Slavia Praha, Rytíři Kladno, HC Škoda Plzeň a HC Verva Litvínov – těmto klubům se nakonec brány play-off otevřely. Pouze dva z nich z nich však nakonec mohly slavit.

Zlín a Plzeň dokázaly dosáhnout dvakrát za sebou čtyř vítězství v sérii a vysloužily si tak účast ve finále play-off. Který z těchto týmů nakonec dosáhne na titul? Buďte u toho s Radiožurnálem!

Finálová série o extraligový titul začne v úterý 9. dubna. Nový mistr bude znám nejdříve 14., nejpozději pak 21. dubna. Radiožurnál bude mít své reportéry na stadiónech. Jako jediná stanice posluchačům nabídne aktuální informace o průběhu všech střetnutí a výsledcích zápasů, včetně informací ze zákulisí.

Termíny finálových zápasů:

úterý 9. dubna od 19.00
středa 10. dubna od 17.30
sobota 13. dubna od 15.00
neděle 14. dubna od 18.15
středa 17. dubna od 18.15
pátek 19. dubna od 19.00
neděle 21. dubna od 18.15

Vysílání ČRo Radiožurnálu si můžete naladit na síti VKV/FM vysílačů po celé České republice a na dlouhé vlně 270 kHz. Poslouchat nás můžete i přes internet, pomocí DVB-S přijímače (satelit Astra 3A) a ve veřejnoprávním DVB-T multiplexu.

mapa vysílačů Radiožurnálu (VKV a DVB-T)

Záznamy vybraných pořadů Radiožurnálu si můžete poslechnout v iRadiu. Pro automatické ukládání záznamů oblíbených pořadů do svého počítače nebo mp3 přehrávače můžete využít službu Podcast.