Triumf Plzně byl založen na fungující obraně a kanonýrovi Beauguelovi, tvrdí bývalý hráč Viktorky Roman Hubník

13. květen 2022

Plzeňská Viktoria přerušila nadvládu Slavie a slaví zisk mistrovského titulu. Co na nového šampiona říká trenér Karel Krejčí a obránce a bývalý kapitán Plzně Roman Hubník? Svoje postřehy přidávají i reportéři Radiožurnálu Sport Jaroslav Plašil a Jan Pěruška. Co bylo největší dovedností  kanonýra Jeana - Davida Beauguela? Poslechněte si fotbalovou debatu se zajímavými hosty!

Co Viktorii Plzeň dovedlo k letošnímu prvenství ve fotbalové lize? Poslechněte si fotbalovou debatu v našem Speciálu Radiožurnálu Sport s osobnostmi, které s Plzní získali mistrovský titul v předešlých letech.

autoři: Radiožurnál Sport , ova
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.