SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi zářivý úsměv bez námahy

11. listopad 2022

Pokud dnes 11. 11. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte sadu na péči o zuby od e-shopu HvězdnýÚsměv.cz.  

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme vám dnes opravdu hodnotnou sadu, která zahrnuje jednak světelný sonický kartáček pro bělení zubů značky Blight a jednak světelnou sadu na bělení zubů Blight Smile. A k tomu vám přidáme i speciální bělicí zubní pastu.

LED technologie sonického kartáčku vytváří modré světlo, které má bělicí a dezinfekční charakter a pomáhá tak odstranit baterie i v hůře přístupných místech. Kartáček má 4 různé režimy čistění: čištění, bělení, lesk, režim dásně, a je vybaven funkcí inteligentního časovače a signalizace intervalů. Během 2 minut čistění provede kartáček 62 tis. pohybů, což je stejné číslo, kterého dosáhnete po 2 měsících čištění běžným kartáčkem.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně...

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, máme pro vás vstupenky do oblíbeného pražského Divadla Studio Dva, konkrétně na jeho Malou scénu, která se nachází v ulici Na Perštýně. Pošleme vám vstupenky na úplnou novinku, na představení Herečka, které mělo premiéru tento týden.

Je to romantická komedie veleúspěšného britského dramatika o radostech i strastech divadelního zákulisí, milostných vztazích i o tom, co to znamená „odejít v pravý čas“. Můžete se těšit na Ilonu Svobodovou v roli slavné herečky Lydii Martinové a nahlédnout tak díky ní do „světa za oponou“, do atraktivního prostředí herecké šatny i na prkna, která znamenají svět.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio