SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi zářivý úsměv bez námahy

23. srpen 2022

Pokud dnes 14. 4. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte sadu na péči o zuby od e-shopu HvězdnýÚsměv.cz.  

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme vám dnes opravdu hodnotnou sadu, která zahrnuje jednak světelný sonický kartáček pro bělení zubů značky Blight a jednak světelnou sadu na bělení zubů Blight Smile. A k tomu vám přidáme i speciální bělicí zubní pastu.

LED technologie sonického kartáčku vytváří modré světlo, které má bělicí a dezinfekční charakter a pomáhá tak odstranit baterie i v hůře přístupných místech. Kartáček má 4 různé režimy čistění: čištění, bělení, lesk, režim dásně, a je vybaven funkcí inteligentního časovače a signalizace intervalů. Během 2 minut čistění provede kartáček 62 tis. pohybů, což je stejné číslo, kterého dosáhnete po 2 měsících čištění běžným kartáčkem.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně...

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát skvělé vstupenky na Czech Truck Prix na Autodromu v Mostě, kde se 3. a 4. září pojedou závody okruhových tahačů, evropských NASCAR a cestovních vozů. V každé sérii má Česká republika své zástupce, a tak si jistě i vy přijdete na své.

Závody trucků v Mostě navíc oslaví třicáté výročí a doprovodný program tak bude ještě bohatší než kdy jindy. Nejnabitější závodní víkend sezóny navíc doplní účast britského Top Gearu, který na mosteckém okruhu bude natáčet Speed Week – výběr nejlepších sportovních aut letošního roku pro výroční číslo stejnojmenného časopisu.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio