SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi kompletní jarní restart a sada nádobí k tomu

4. duben 2022

Pokud dnes 4. 4. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás poukázku na program UGO Očistný půst a sadu nádobí Berlinger Haus.

Pokud odpovíte pouze na 3 otázky správně, zašleme vám tentokrát dárek pro „jarní restart“ vašeho těla - poukaz na tzv. UGO Očistný půst, což je program pro každého, kdo se chce vyhnout jarní únavě. Je to šťavnatý program nejen pro detox po zimě a zároveň vitamínová infuze pro vaše tělo. Mimořádnou dávku vitamínů teď potřebujeme všichni víc, než kdy jindy.

Program je na 9 dní; balíček obsahuje vlákninou a vitamíny nabité zeleninové a ovocné šťávy a smoothies, posílené o super-potraviny, koření a bylinné výluhy; dále drinky, které zaženou „mlsnou“ i nutričně vyvážený jídelníček s recepty, sestavený speciálně pro „čisté“ dny, aby bylo dodržování pravidel co nejjednodušší.

K očistnému programu vám přidáme ještě další dárek z oblasti gastronomie – konkrétně rendlík, pekáč, hrnec nebo pánvičku ze sady nádobí Berlinger Haus, které do soutěže věnovala společnost Penny market.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Čtěte také

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dnes sadu dárků k film Betlémské světlo Jana a Zdeňka Svěrákových, který měl premiéru teď v březnu. V sadě jsou nejen 2 vstupenky na film do sítě kin CineStar, ale i kolekce knih Povídky a Nové povídky Zdeňka Svěráka, DVD Po strništi bos a audiokniha „Povídky a jedna báseň“ a další dárek.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio