Soutěž: Za 3 správné odpovědi originální kosmetický balíček

13. listopad 2020

Pokud dne 30. 7. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o kombinaci sportu a péče o tělo.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás zase pěknou cenu, tentokrát od České basketbalové federace a jejích partnerů.

Čtěte také

Jednak vám zašleme dárek od Léčebných lázní Mariánské Lázně, společnosti Ensana Health Spa Hotel, a to konkrétně balíček originální přírodní lázeňské kosmetiky Ensana.

Ke kvalitní kosmetice přidáme také značkový basketbalový míč Molten, který do soutěže věnovala agentura Leman, což je výhradní distributor značky Molten, a přidáme ještě další dárky od České basketbalové federace.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud jste příznivcem basketbalu, mohlo by vás zajímat, že české basketbalistky měly v těchto dnech hrát doma kvalifikaci na ME, ale místo domácích zápasů právě zamířily do lotyšské kvalifikační bubliny. Svůj boj o mistrovství Evropy ale nevzdávají. V Lotyšsku sehrají dva zápasy – nastoupí proti Dánsku a Itálii dnes 13. a pak v neděli 15. listopadu. Informace o výsledcích samozřejmě uslyšíte i ve vysílání Radiožurnálu.

A co když se jednou spletete?

Silverum - cena do soutěže Radiožurnálu

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám cenu od známého dodavatele stříbra a zlata, společnosti Silverum. Máme pro vásminci z ryzího stříbra o hmotnosti 1 trojské unce s nadstandardní ryzostí 99,99%, která není u stříbra běžná, velmi populární minci Canadian Maple Leaf.

Mince zobrazuje kanadský státní symbol – stříbrný javorový list, který je oficiální mincí Kanady, a je emitován přímo kanadskou královskou mincovnou. Na rubu je pak portrét královny Alžběty II. Minci vám pošleme v ochranné čtvercové kapsli, která je uložená v pěkné dárkové krabičce, jedná se tedy o pěkný dárek.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio