Soutěž: Za 3 správné odpovědi originální kosmetický balíček

Pokud dne 30. 7. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o kombinaci sportu a péče o tělo.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás zase pěknou cenu, tentokrát od České basketbalové federace a jejích partnerů.

Jednak vám zašleme dárek od Léčebných lázní Mariánské Lázně, společnosti Ensana Health Spa Hotel, a to konkrétně balíček originální přírodní lázeňské kosmetiky Ensana.

Ke kvalitní kosmetice přidáme také značkový basketbalový míč Molten, který do soutěže věnovala agentura Leman, což je výhradní distributor značky Molten, a přidáme ještě další dárky od České basketbalové federace.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud jste příznivcem basketbalu, mohlo by vás zajímat, že Česká basketbalová federace vyhlásí v pátek 31. 7. letošního Basketbalistu roku. Slavnostní vyhlášení se koná právě v Mariánských lázních, kde je v současné době naše basketbalová reprezentace na soustředění. Informace o výsledku samozřejmě uslyšíte i ve vysílání Radiožurnálu.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, zašleme vám tentokrát pěknou kulturní cenu. Máme pro vás 2 vstupenky na speciální představení Prodaná nevěsta do pražského Národního divadla. Cenu do soutěže věnoval Pilsner Urquell, který chce tímto představením ocenit lidi, kteří pomáhali ostatním v době krize. Představení se bude konat v sobotu 12. září v historické budově Národního divadla v Praze.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.