SOUTĚŽ: Vyhrajte ceny od Bernarda!

Pokud dnes 10. 1. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro Vás tentokrát sadu cen Rodinného pivovaru Bernard.

Jde o dárky od Rodinného pivovaru Bernard, mezi těmi pak budou zejména vstupenky na tzv. „Bernard fest“, který se koná 19. – 20. června příštího roku v Humpolci a vystoupí na něm třeba Jaromír Nohavica, kapely Wanastowi Vjecy, Čechomor, No Name, Marek Ztracený nebo Jaroslav Uhlíř.

K tomu Vám ještě přidáme limitovanou edice piva Bohemian Ale v luxusní, 1,5 litrové sektové (!) láhvi, ozdobené originálním obrazem od Karla Gotta (bohužel už naposledy). Edice Karel Gott uvařená v letošním roce, navázala tematicky na rok loňský a předloňský; díky tomu se naposledy rozšíří sběratelská edice o další exkluzivní kousek z mistrovské palety Karla Gotta.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska sadu cen basketbalových. Mezi Vašimi dárky budou také vstupenky na akci s názvem „All star game“ a další ceny od České basketbalové federace.

Nejlepší hráči Národní basketbalové ligy, včetně hned šesti hrdinů národního týmu z nedávného MS v Číně, se tentokrát k exhibičnímu utkání sejdou v neděli 19. ledna odpoledne v Ústí nad Labem. Kromě prestižního utkání hvězd je na téhle basketbalové show připravený i bohatý doprovodný program - soutěž ve smečování, turnaj ligových hráčů 1 na 1 (jeden na jednoho) i doprovodný hudební program. V rámci akce také odstartuje další ročník basketbalové charity s názvem Bez faulu.

Mezi Vašimi cenami bude např. i kniha „Drak ve stínu lva“, což je velice pěkná kniha fotografií, zachycující skvělou cestu českých basketbalistů od kvalifikace až k 6. místu na loňském MS v Číně.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.