O pořadu Odpolední Radiožurnál

Aktuální zpravodajství a reportáže. Moderují obvykle Hanka Shánělová a Štěpán Pokorný.

Čtěte také

Celý den pro vás vysíláme to nejrychlejší zpravodajství. Nenechte si ujít aktuální reportáže ani informace o tom, co vás čeká. A každý všední den po 17. hodině vysíláme Dvacet minut Radiožurnálu: jeden host, jeden moderátor a 20 minut věnovaných aktuálním otázkám. Osobnosti z politiky, ekonomie i kultury. Moderují Marie Bastlová a Tomáš Pancíř.

Hledáte nějakou reportáž z vysílání?

Projděte si archiv zajímavých reportáží a podívejte se na fotografie, nebo ji můžete najít podle času v celodenních záznamech Radiožurnálu. Vybrané reportáže také zpracovává náš zpravodajský server iRozhlas.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
po-pá 13:00Radiožurnál

Pořad připravují

Další pořady

 • Stretnutie

  Stretnutie je vysielanie Českého rozhlasu pre slovenských spoluobčanov, ale aj pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o Slovensko a radi počúvajú slovenčinu.

 • Bruselské chlebíčky

  S nadhledem se každý týden díváme do kuchyně českého předsednictví EU a servírujeme vám přehlednou formou ty nejdůležitější události okořeněné pikantnostmi ze zákulisí. 

 • Jak zvládnout pandemii

  Nový pořad Radiožurnálu s vládní tváří boje proti pandemii Petrem Smejkalem. Epidemiolog IKEM srozumitelně  vysvětluje současná opatření a to, jak v praxi fungují.

 • Zápisník zahr. zpravodajů

  Autentické reportáže z celého světa od našich zcestovalých zpravodajců.