Vzhůru za uměním do srdce Prahy! Nejrychlejší posluchači získají vstupenky na výstavu Czech Press Photo

2019, Lukáš Bíba: Demonstrace proti premiérovi Andreji Babišovi

Letošní ročník fotografické soutěže Czech Press Photo už zná své vítěze. Prohlédnout si je naživo teď můžete na Staroměstské radnici v Praze. Chcete jít na výstavu zadarmo? Přečtěte si, jak na to!

V letošním ročníku bylo vypsáno osm foto kategorií a tři video kategorie. Soutěžilo 270 fotografů, kteří přihlásili celkem téměř čtyři tisíce fotografií. Vítěze pak během pár dní vybírala odborná porota.

Čtěte také

Slavnostní vyhlášení proběhlo v pátek 22. listopadu na jubilejním 25. ročníku soutěže. Vítězem v hlavní kategorii Aktualita se stal Lukáš Bíba s fotografií červnové demonstrace na Letné.

Výstava vítězných a dalších vybraných fotografií a videí potrvá ve dnech 23. listopadu 2019 až 30. ledna 2020 v Křížové chodbě a v Rytířském sále Staroměstské radnice v Praze. Výstava bude otevřena každý den od 10.00 do 19.00 hodin.

Jak soutěžit

Chcete jít zadarmo? Poslouchejte od 25. až do 28. listopadu včetně Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil. Nejrychlejší posluchači získají dvě vstupenky.

Jakmile vás k tomu moderátor Jirka Chum vyzve, napište na e-mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci vstupenky na Czech Press Photo“.

Czech Press Photo

Kde? Staroměstská radnice, Praha
Kdy? 23. 11. 2019 - 30. 1. 2020

Kompletní pravidla najdete zde. O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní e-mail.