Výprava za českými čerty
S Danielou Brůhovou budeme putovat za českými čerty, a to s novinářem a dnes i senátorem, Jaromírem Štětinou. Hostem pořadu je také Pavla Hájková, která spolu s Jaromírem Štětinou napsala knihu Výprava za českými čerty.
Kniha Výprava za českými čerty je po čertech důkladná encyklopedie pekelných historií, ďábelských skutků a čertovin, jež zanechaly svůj otisk v dějinách, myslích i horninách Čech. Encyklopedie je závěrečnou zprávou vědecké výpravy za českými čerty, která měřila 1001 km.
Nejposlouchanější
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Právník: Konkurenční doložka je dvojstranné smluvní jednání. Moravec ho nemůže zrušit vrácením peněz
-
‚Stále je třeba objasnit nějaké záležitosti.‘ Komise chce rozbor Babišova fondu i řešení jeho dalšího byznysu
-
Čeští hokejisté na mistrovství světa schytali příděl od Norska. Outsiderovi podlehli 1:4
-
ONLINE: Rusko vyzvalo cizí diplomaty, aby opustili Kyjev. Chce útočit na ukrajinská místa rozhodování