Třetí debata s kandidáty na pražského primátora

Středeční večer patřil na Radiožurnálu i Plusu opět debatě s kandidáty na pozici primátora hlavního města Prahy. Diskuzi ve studiu S2 moderoval Jan Pokorný.

Hosty třetí debaty byli Václav Šimek (JAUNER Československo 2018), Jaroslav Dvořák (Zemanovci), Ladislav Linek (Strana soukromníků České republiky), Jiří Vítek (PATRIOTI), Jan Čižinský (PRAHA SOBĚ), Bohuslav Svoboda (ODS) a Tomáš Dvořák (PRO Zdraví a Sport)

Všemi čtyřmi debatami se prolíná několik témat. Třeba to, že Praha má po právě končícím vedení přebytky na účtu. Je to chyba, nebo ne? Za co by kandidáti v Praze investovali v první řadě?

Dokáží pohnout s velkými projekty, třeba s dostavbou vnitřního okruhu? Jak by kandidáti naložili s Libeňským mostem? A co je v jejich programu jedinečného, co voliči u jiných hnutí nebo stran nenajdou? 

Poslechněte si celý rozhovor s kandidáty na pražského primátora, nebo se podívejte na video.

autor: jpr

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová