SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi vás vezmeme na festival

10. červen 2022

Pokud dnes 10. 6. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte permanentky na Bernard fest a soudek piva k tomu.  

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás dárky od Rodinného pivovaru Bernard.

Jde zejména o vstupenky, respektive permanentky na Bernard fest, který se koná 24. – 25. června na Horním náměstí v Humpolci a vystoupí na něm třeba Lucie Bílá, Tři Sestry, MIG 21, Ben Cristovao, Rybičky 48, ale třeba i Jaroslav Uhlíř, Xindl X, kapely Horkýže Slíže, Chinaski nebo Wanastovi Vjecy.

A k tomu vám přidáme ještě 5litrový soudek s tradičním světlým ležákem Bernard.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám dnes vstupenky na ojedinělou akci – na Mezinárodní parkurové závody Prague Cup, které se konají příští týden od 16. do 19. června na novém parkurovém kolbišti v Chuchle Aréna v Praze.

Čtěte také

Jde o vrcholnou akci venkovní sezóny jezdeckého sportu, kde se představí špičkoví parkuroví jezdci a koně (14 týmů a stovky koní) z celého světa. Prestižní parkurové závody seriálu světového poháru jsou zároveň kvalifikací pro mistrovství Evropy a mistrovství světa.

Český parkurový tým se v Chuchli pokusí o obhajobu loňského vítězství. Chybět by v něm neměli Aleš Opatrný či Anna Kellnerová, budete zde moci podpořit i další české jezdce.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio