SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi spánek jako v bavlnce

29. červen 2022

Pokud dnes 29. 6. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte voucher od internetového obchodu a sítě prodejen Spime.cz.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám dnes voucher na 2.000,- Kč na matrace a polštáře od internetového obchodu a prodejen Spíme.cz, které provozuje český výrobce Postelia. Na trh dodává zdravotní matrace z kvalitních materiálů, postele z masivu a lamelové rošty. Prodejny a testovací spánková centra Spíme.cz jsou v mnoha městech po republice, například v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Hradci Králové nebo Táboře.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A protože dobře se vyspat je důležité v každé roční době, přidáme vám k tomuto voucheru ještě 2 anatomické polštáře z paměťové líné pěny, s výplní dutým vláknem. Tvar polštáře je vyrobený tak, aby dokonale podepřel krční páteř v jakékoliv pozici.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dnes dárkový balíček vitamínů, doplňků stravy a kosmetiky od společnosti JuWital. V balíčku jsou nejen vitamíny Juvík (např. CéDé Vital nebo JUvitamín C), krém na ruce, ale třeba také sada Antisept Juwim gel, což je plastový box s prostředky pro efektivní odstranění klíštěte a následné zklidnění pokožky.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio