SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi se stanete králem snídaní

11. duben 2022

Pokud dnes 11. 4. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte sadu elektrospotřebičů od českého výrobce Isolit-Bravo.  

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás dnes sadu pomocníků do domácnosti značky Bravo, které do soutěže věnovala společnost Isolit-Bravo, ryze český výrobce domácích elektrospotřebičů.

Konkrétně pro vás máme třeba nerezový topinkovač, který má moderní design, nerezový povrch a praktické funkce, jako je plynulá regulace intenzity opékání nebo funkce rozmrazování a dohřívání. Jeho praktický povrch z příčně broušené oceli zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost.

K tomu přidáme rychlovarnou konvici Kate o objemu 1,7 l se skrytým topným tělesem, funkcí automatického vypnutí a filtrem proti vodnímu kameni.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A abychom pomocníky do domácnosti gastronomicky doplnili, přidáme vám ještě poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč na e-shopu bombusenergy.cz, kde si můžete vybrat jak české RAW tyčinky Bombus Energy, tak další produkty podle svého uvážení.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně...

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dnes sadu novinkových knih. Pošleme vám třeba knihy z edice Původní česká detektivka – například „Panoptikum města Písku“ od Ladislava Berana nebo „Augiášův chlév“ od zkušeného autora Romana Cílka.

A přidáme i světové bestsellery – od Lindy Castillové knihu s názvem „Pocit hanby“, což je detektivka z prostředí amišské komunity, a od Sophie Oliverové román „Grandhotel Schwarzenberg – Návrat“ odehrávající se v Bad Reichenhall v roce 1911.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio