Soutěž: Za tři správné odpovědi poukaz na hotelový pobyt

3. říjen 2023

Pokud dnes 3. 10. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dárkový poukaz na pobyt v jednom z hotelů řetězce OREA Hotels & Resorts.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme Vám dárkový poukaz v hodnotě 3.000,- Kč na pobyt v jednom z hotelů řetězce OREA Hotels & Resorts.

V OREA hotelech se s partnerem nebo partnerkou společně odreagujete – užijete si skvělé jídlo a pití, odpočinete si ve wellness, objevíte skryté perly českých měst i přírody a nasbíráte společné zážitky…

Sauna

OREA Hotels & Resorts je největší česká hotelová značka, tvoří největší tuzemskou hotelovou síť, která nabízí ubytování už ve 20 hotelech napříč nejkrásnějšími lokalitami celé České republiky.

Poukaz můžete uplatnit v kterémkoliv hotelu z celé sítě, designové hotely a resorty OREA najdete od Jeseníků po Šumavu, od Mariánských Lázní po Brno; v Praze, v Mariánských Lázních, v Krkonoších i na Vysočině. Tato síť hotelů v současné době určuje trendy v českém hotelovém segmentu a je průkopníkem nových technologií v naší republice.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, pošleme Vám vstupenky na 133. Velkou pardubickou, která se jede tuto neděli 8. října na dostihovém závodišti v Pardubicích.

Velká pardubická je unikátní a prestižní dostih, který rezonuje po celém světě

Velká pardubická je nejstarší a nejtěžší dostih kontinentální Evropy, je to vždycky velké napětí a zážitek - česká dostihová špička i špičkoví koně a jezdci ze zahraničí se pokusí zapsat do historie tohoto legendárního dostihu. Při výletu do Pardubic se můžete podívat, jak živě vysíláme; Radiožurnál bude mít na závodišti mobilní vysílací studio, náš stříbrný R-stream, právě v neděli 8. října, budeme ze závodu vysílat živě téměř celý den (od 10 do 17 hod.).

Ke vstupenkám přidáme ještě knihu o životě a sportovní kariéře jednoho z nejslavnějších českých žokejů a trenérů s názvem Dávat koním křídla. Je to kniha Petra Feldsteina o Václavu Chaloupkovi, historicky prvním čtyřnásobném vítězi Velké pardubické steeplechase.

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou - pošleme Vám cenu útěchy.

Spustit audio