SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi dětské povlečení z nanobavlny

27. říjen 2022

Pokud dnes 27.10. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte set dětského povlečení od českého výrobce nanoSpace.  

Pokud dnes 27.10. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dnes krásný a velmi hodnotný dárek – set dětského povlečení pro alergiky z nanobavlny v hodnotě téměř 5 tisíc korun od české firmy nanoSpace.

Jde o první povlečení, které nahrazuje protiroztočové povlaky a antialergické lůžkoviny. NanoSpace začali protiroztočové nanolůžkoviny vyrábět jako první na světě v roce 2016. Několik let v Česku vyvíjeli materiál, na povlaky používají krásnou nano-bavlnu, bio nebělenou a nebarvenou.

Lůžkoviny jsou oblíbené u alergiků, astmatiků a lidí s citlivou pokožkou – brání průniku roztočů, a to bez použití chemikálií. Výrobce spolupracuje s cca 300 českými alergology.

Společnost nanoSpace právě zvítězila v prestižní soutěži Podnikatel roku v jižních Čechách a jde do celostátního kola. Vyrábí také nanoroušky, nanošátky a nanooblečení.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete...?

Pokud odpovíte na 2 otázky správně, zašleme Vám cenu sportovní, související tentokrát se špičkovým parkurem.

Máme pro Vás 2 vstupenky na skvělou parkurovou akci Global Champions Prague PlayOffs 2022, který se uskuteční od 17. do 20. listopadu opět v O2 aréně. Půjde o největší show v historii světového parkuru, představí se zde nejlepší parkuroví jezdci a koně světa.

V Praze se už konaly 3 ročníky Prague PlayOffs a měly velký úspěch; byly to vydařená a mimořádně úspěšná finále celoroční globální soutěže jednotlivců a týmů. Do Prahy se opět sjede světová špička, nejlepší parkuroví jezdci světa, velké světové star i olympijští šampioni. Závodit zde bude i místní tým Prague Lions, kterému se letos v soutěži velice daří (jezdí za něj třeba i česká jezdkyně Anna Kellnerová).

Připravený je i opravdu atraktivní doprovodný program, galashow světového parkuru tradičně spojuje sportovní a umělecký program s velkým množstvím audiovizuálních efektů. Uměleckým ředitelem akce je opět Michal Caban, který připravil pestrou audiovizuální, koňskou i umělecky artistickou show. Asi největší hvězdou nesportovní části bude vystoupení „Létajícího Francouze“ Lorenza, což je skutečně hvězda světového formátu. Návštěva Global Champions Prague PlayOffs pro Vás určitě bude skvělý zážitek.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

autor: psk
Spustit audio