Soutěž: Za 3 správné odpovědi získáte permanentky do Státní opery Praha

9. březen 2020

Pokud dnes 9. 3. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát ze sféry kultury.

Jednak Vám zašleme 2 permanentky do Státní opery Praha, která je, jak jste určitě slyšeli z našeho vysílání, od ledna nově otevřená po rozsáhlé rekonstrukci. V rámci téhle jarní permanentky budete moci navštívit představení teď v březnu, v dubnu a v květnu.

K těmto krásným vstupenkám přidáme ještě sadu knížek, mezi kterými bude třeba nekonvenční cestopisná kniha oblíbené herečky a cestovatelky (a dnešního Hosta Lucie Výborné) Terezy Ramba s názvem „DobroDruhům“. Tereza za dva roky, tehdy ještě jako Voříšková, navštívila dvacet zemí - Balkán, Jižní a Severní Ameriku, Laos nebo Vietnam.

Cestovatelské zápisky doprovázejí její autentické fotografie z cest a ilustrace Sáry Voříškové, autorčiny sestry. Tereza knihu pokřtí ve čtvrtek 12. března v 17:00 tady u nás, v kavárně Českého rozhlasu – Radiocafé na Vinohradské 12 v Praze 2. Součástí uvedení Dobrodruhům do života bude i beseda, autogramiáda a vernisáž fotek a ilustrací z knihy, která bude přístupná ve foyer Českého rozhlasu do 20. března.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu dárků filmových, souvisejících s udělováním ocenění Český lev.

Vy máte možnost si některé nominované filmy vychutnat online z pohodlí domova. Vybrané z nominovaných filmů je totiž možné zhlédnout do této neděle 15. března na stránkách ceskylev.cz a dafilms.cz. A my pro Vás máme, kromě další dárků od pořadatelů Českého lva, i voucher na bezplatný přístup k jejich sledování.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio