Soutěž: Za 3 správné odpovědi víkend ve dvou na vysněném místě

Pokud dne 28. 1. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dvoudenní pobyt s polopenzí pobyt v některém z hotelů sítě OREA.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám dárkový poukaz na pobyt v jednom z hotelů řetězce OREA Hotels a resorts.

Váš pobyt bude zahrnovat ubytování pro 2 osoby na 2 noci, dokonce s polopenzí. Hotel, do kterého pojedete, si budete moci sami vybrat, OREA s 15 hotely totiž tvoří největší tuzemskou hotelovou síť. Její hotely se nacházejí v atraktivních lokalitách po celé České republice, a to ve Špindlerově Mlýně, Harrachově, Železné Rudě, Mariánských Lázních, ale také v Praze, Brně a na Vysočině.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám tentokrát dárek sportovní. Mohl by se Vám hodit, pokud patříte mezi ty, kteří si jako předsevzetí do Nového roku dávají, že se chtějí více hýbat a cvičit :-)

Jedná se o dárek od pořadatelů a partnerů RunCzech běžecké ligy. Jeho součástí je jednak funkční běžecké tričko nebo batůžek, ale také poukaz na 10 volných vstupů do Running Mallu v Praze.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Ani pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo a současně překvapení od Radiožurnálu.