Soutěž: Za 3 správné odpovědi vás vezmeme na lyže do Rakouska

5. březen 2020

Pokud dnes 5. 3. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát si vyjedete na lyže.

Pošleme Vám jednak dokonce 4 skipasy, tedy pro celou rodinu, do rakouského lyžařského areálu Hochficht, který se nachází na rakouské straně Šumavy nedaleko lipenského jezera - je to jen kousek od hranic, z Prahy cca 3 hodiny autem. Hochficht je největším rakouským skiareálem mimo Alpy a nabízí široké možnosti všem vyznavačům zimních sportů a pro všechny úrovně výkonnosti. Na rozdíl od Alp zde nepadají laviny, dostanete se tam bez problémů a bez placení rakouských dálničních poplatků.

Na Hochfichtu jsou v těchto dnech v provozu všechny lanovky a vleky a otevřeno je 15 km sjezdovek, na kterých leží přes půl metru sněhu. Rodiny s dětmi potěší dva dětské parky se zábavnými atrakcemi, sjezdové dráhy s obřími vlnami či komfortní 10místná krytá kabinková lanovka, která vás na sjezdovky doveze v teple za každého počasí. Na Hochfichtu se můžete v klidu vydat i pokud nemluvíte dokonale německy, protože na pokladně či v restauracích pracuje český personál.

Ke skipasům Vám přidáme ještě dárek od společnosti Hamé, která jako hlavní partner dlouhodobě podporuje české biatlonisty (Světový pohár v biatlonu se koná v Novém Městě na Moravě právě tento týden, bohužel bez diváků); něco z výrobků této tradiční české potravinářské firmy Vám také zašleme v případě 3 správných odpovědí.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu dárků filmových, souvisejících s udělováním ocenění Český lev.

Vy budete mít možnost sami posoudit, kdo si zaslouží cenu a ještě ke všemu si filmy vychutnat online z pohodlí domova. Vybrané z nominovaných filmů je totiž možné zhlédnout do 15. března na stránkách ceskylev.cz a dafilms.cz. A my pro Vás máme, kromě další dárků od pořadatelů Českého lva, i voucher na bezplatný přístup k jejich sledování.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio