Soutěž: Za 3 správné odpovědi sada pomocníků do kuchyně

18. listopad 2020

Pokud dnes 18. 11. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, díky které dovedete své kuchařské umění k dokonalosti.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dnes opravdu pěknou a praktickou cenu. Pošleme Vám totiž sadu nádobí Berlinger Haus, kterou do soutěže věnovala společnost Penny Market.

Ve vaší sadě tak může být třeba tlakový hrnec z nerezové oceli, který je vybaven časovačem, pánev WOK, pánev na palačinky nebo grilovací pánev, rendlík nebo hrnec s poklicí.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Recepty, které díky těmto hrncům a pánvím připravíte snadno a rychle, najdete v aktuálním čísle S Penny u stolu a najdete je i pod hastagem #vařímehezkyčesky.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát také něco, co souvisí s gastronomií. Máme pro vás balíček biopotravin Probio na zdravé vánoční pečení a vaření, tedy suroviny vhodné na pečení klasického cukroví ve zdravější variantě.

Balíček obsahuje například žitnou mouku na tradiční staročeské perníčky, špaldovou mouku na vánočku, špaldové kroupy na klasického kubu či červenou čočku na Nový rok. Mezi potravinami pro vás je ale třeba i pohanka na zimní zahřívací jídla, ořechy, mandle, rozinky nebo čoko-kapky jen tak „na zobání“ či pečení.

Všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství a byly zpracovány šetrně a s péčí bez chemických prostředků. Recepty a inspiraci najdete na www.probio.cz.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio