Soutěž: Za 3 správné odpovědi relax u šálku kvalitního čaje

Pokud dnes 26. 5. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte cenu, která vás uvolní a navodíte si díky ní doma příjemnou atmosféru.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás sadu cen, kterou ocení nejen milovníci kvalitního čaje. Jednak pro vás máme dárek, který do soutěže věnovala společnost 4Home. Konkrétně vám zašleme rychlovarnou konvici Orava Delux, což je elektrická varná konvice na odnímatelném 360° otočném podstavci, která má topné těleso překryté deskou z ušlechtilé oceli a pěkný barevný design.

Čtěte také

K tomu vám přidáme dárkové balení bylinných čajů značky Leros, jehož součástí je i sklenička květového medu k doslazení. A k tomu navíc dostanete také unikátní 21denní čajovou kúru pro očistu těla a mysli, rovněž od Lerosu. Recepturu s jedinečnou směsí bylin připravil známý fytoterapeut a zkombinoval v ní generacemi prověřené byliny s moderními ingrediencemi. Díky jeho směsi zatočíte se stresem, zlepšíte svůj mentální výkon a budete mít radost ze života.

A aby toho ještě nebylo málo, přidáme i cenu pro vás a pro vaše děti od společnosti Albi, která se k dobrému čaji výborně hodí. Bude to stolní kvízová hra Jídlo s. r. o., díky níž se každý gurmán může stát opravdovým znalcem dobrého jídla a pití.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám sadu CD. Bude mezi nimi zejména novinkové album zpěvačky Lenny s názvem Weird & Wonderful. Autorka a zpěvačka Lenny neboli Lenka Filipová mladší na něm pracovala čtyři roky. Její nová deska je velmi žánrově pestrá, sama Lenny o něm prohlašuje, že „je to album, kterým se jí podařilo říct vše, co chtěla“.

A mezi CD, která od nás obdržíte, bude i audioverze knihy Možnosti milostného románu autora Jana Němce. Je to román o lásce a o psaní ve věku digitálního smutku, o jednom konkrétním vztahu i o vztazích obecně. Kniha byla za loňský rok nominována na Cenu Magnesia Litera, na CD ji čte Ondřej Brousek.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Ani pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo a současně překvapení od Radiožurnálu.