Soutěž: Za 3 správné odpovědi poukaz pro outdoorové nadšence

Pokud dnes 23. 4. odpovíte při soutěži správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát pro vyznavače aktivit ve volné přírodě.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte cenu sportovní, od partnerů akcí a společnosti Raul, kteří jsou pořadateli tradičních závodů v běžeckém lyžování, v běhu, veslařských Primátorek a dalších akcí.

Vaší cenou bude tentokrát poukaz v hodnotě 3.000 Kč na nákup outdoorového zboží dle vlastního výběru v prodejnách Hervis. Poukaz můžete využít už teď, vybrat si můžete na webu hervis.cz nebo ho uplatnit po domluvě v prodejnách Hervis, až to situace dovolí.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám dnes sadu pro vaše zdraví. Bude v ní jednak dárek pro zdravé zuby – balíček obsahující dvě bylinné ústní vody složené z výtažků bylin a z výtažků propolisu od značky Dr. Landa. Jde o špičkový bylinný preparát se silným účinkem, svým unikátním složením pomáhá v boji proti paradontóze a zánětu dásní.

K tomu vám ještě přidáme něco z produktů pro zdravý a aktivní život od společnosti Starlife.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.