Soutěž: Za 3 správné odpovědi hodnotná cena nejen pro sběratele

Pokud dnes 1. 5. odpovíte při soutěži správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, kterou ocení i vaše děti a vnuci.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte moc pěknou a hodnotnou cenu od České mincovny. Zašleme vám sadu dvou stříbrných investičních mincí Český lev od České mincovny.

Sada mincí Český lev od České mincovny

Tyto mince byly vydány u příležitosti 100. výročí založení Československa a představují i hodnotný přírůstek pro sběratele. Ocení je zejména čeští vlastenci, protože je na nich vyobrazený český dvouocasý lev, který vleže střeží svatováclavskou korunu a plamennou svatováclavskou orlici na štítu.

Tyhle investiční mince České mincovny „Čeští lvi“ jsou dokonce emitované v zahraniční licenci, a mohou se tak pochlubit uměleckou a sběratelskou hodnotou.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme vám dneska sadu CD, zejména z vydavatelství Radioservis. Bude mezi nimi například úplná novinka s názvem Žít jako singl. Jde o soubor povídek devíti současných českých autorů, které napsali na téma „singl život“.

Mezi alby bude také nedávno vydané CD „Václav Erben – Poklad byzantského kupce“, audio-verze stejnojmenné knihy s populárním kapitánem Exnerem v hlavní roli. Čte Tomáš Jirman.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.