SOUTĚŽ: Za 3 správné odpovědi dostanete energii

21. květen 2018
03655327.jpeg

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás i dnes zajímavé ceny. Tentokrát z oblasti sportovní. Pošleme vám sadu dárků od partnerů Českého olympijského výboru.

Jedná se o ceny, které souvisejí s Olympijským dnem a T-Mobile Olympijským během. Mezi cenami bude moc krásný olympijský batoh od Alpine Pro, balík tyčinek Flapjack od značky Corny, které vám dodají energii nejen na běh a i skutečná energie – výkonná power banka od T-Mobile.

Součástí ceny je i startovné na Olympijský běh, který si můžete zaběhnout ve vašem městě ve středu 20. června. Míst, kde můžete letos běžet je přes 80 po celé republice; startovné můžete někomu i věnovat.

Olympijský běh a další sportovní aktivity se se konají po celém světě na oslavu Olympijského dne. Jeho historie sahá až do roku 1894, kdy byl založen Mezinárodní olympijský výbor. U nás se v rámci Olympijského dne pořádají pod záštitou Českého olympijského výboru běžecké závody pro všechny věkové kategorie už od roku 1987. Letošní oslava připadá na středu 20. června. Jak závod pro děti dopoledne, tak hlavní závod večer v 18:00 hod. bude zase odstartovaný v přímém přenosu Radiožurnálu.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete cenu gastronomickou a to vstupenky na Prague food festival, který se koná už tento víkend od 25. do 27. května v areálu Národní kulturní památky Vyšehrad. 

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor:Petra Sklenářová
  • Sport
  • Soutěž