SOUTĚŽ: Radiožurnál vás vezme na film Volání divočiny. Vyhrajte vstupenky pro celou rodinu

Film Volání divočiny vznikl na motivy románu Jacka Londona

Od pondělí do čtvrtka budeme ve vysílání Ranního Radiožurnálu soutěžit o vstupenky na projekci dobrodružného filmu na motivy románu Jacka Londona. Jak můžete vyhrát?

Čtěte také

Buck je pes hýčkaný svým pánem i jeho rodinou. Jeho život se však rázem změní ve chvíli, kdy je ze svého domova v prosluněné Kalifornii unesen obchodníky se psy, kteří jej prodají do mrazivé divočiny kanadského Yukonu. Vrcholí zlatá horečka na Klondiku a Buck musí s ostatními psy tahat hlubokým sněhem těžké sáně.

Podaří se mu uniknout a život mu zachrání setkání se svérázným, samotářským dobrodruhem Johnem Thorntonem v podání Harrisona Forda. Jak oba brzy zjistí, jeden druhému zcela promění život.

Film je v kinech v originálním znění s českými titulky, ale starší děti ho jistě zvládnou sledovat bez problému.

Jak soutěžit – Praha

Poslouchejte od 17. do 19. února Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil. Jakmile vás k tomu moderátor vyzve, napište na e-mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci 2 / 3 / 4 vstupenky na film Volání divočiny“.

Jak soutěžit – regionální města

Poslouchejte 20. února Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil. Jakmile vás k tomu moderátor vyzve, napište na e-mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci vstupenky na film do Plzně / Pardubic / Hradce Králové / Mladé Boleslavi / Liberce / Českých Budějovic / Jihlavy / Olomouce / Ostravy“ – podle města vašeho výběru.

Kompletní pravidla najdete zde.

Volání divočiny

Kdy a kde? v neděli 23. 2. v 15:00 v pražském kině Atlas (Sokolovská 371/1, 18000 Praha-8), nebo v regionálních městech v síti CineStar podle programu kina.

O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní e-mail.