Po covidu. Nový seriál Radiožurnálu o tom, že všechno zlé je pro něco dobré
Rok jako na houpačce. „Cítil jsem morální povinnost pomoc společnosti,“ říká majitel bistra v Kladně
24. duben 2021
Onemocnění covid-19 se mu osobně sice vyhnulo, přesto s dopady pandemie bojuje Adam Robenek každý den. Vlastní totiž malé bistro v Kladně, podniká tak v odvětví, na které výrazně dopadla protiepidemická opatření. Razí ale heslo, že jíst se bude vždycky, a proto se o budoucnost svého byznysu nebojí. „Rok s covidem byl jako na houpačce, ale v podstatě dobrej,“ říká.
Mohlo by vás zajímat
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.