O pořadu Dobré dopoledne s Českým rozhlasem Brno

Dvě hodiny pro pohodové dopoledne a písničky, které si rádi zazpíváte.

V první hodině od 10 do 11 hodin zazní Babské rady, recept, Česká NEJ i kulturní pozvánka. Druhá dopolední hodinka je věnovaná poradnám (pondělí, středa, pátek) a hostům (úterý, čtvrtek). Od 11 do 12 hodin uslyšíte na vlnách Českého rozhlasu Brno Dobré rady, Chovatelskou poradnu a Poradnu pro zdraví. Prostor dostanou i hosté – kromě herců, zpěváků a cestovatelů uslyšíte osobnosti z regionu s nevšedními osudy i pozoruhodnými zájmy a úspěchy.

Nestihli jste některou z poraden či zajímavý rozhovor? Záznamy najdete na audioportálu mujRozhlas.

Další pořady

  • Co se děje se světem

    Co se děje se světem? Moderátor Jan Pokorný se ptá odborníka na mezinárodní vztahy, bezpečnostního experta Vlastislava Břízy.

  • VýVar

    Podcast o tom nejzajímavějším na filmové přehlídce v Karlových Varech. Dozvíte se, jaké filmy si letos nenechat ujít, koho kde můžete potkat a co určitě musíte vyzkoušet.

  • Odpolední Radiožurnál

    Aktuální zpravodajství a reportáže. Moderují obvykle Hanka Shánělová a Štěpán Pokorný.

  • Hlavní zprávy - rozhovory

    Komentáře, analýzy, rozhovory. Publicistický souhrn nejdůležitějších kauz dne.