Znovu Nagano: oslavte s námi výročí největšího úspěchu českého hokeje

21. únor 2023

K 25. výročí slavného hokejového finále v Naganu chystá Radiožurnál a Radiožurnál Sport akci Znovu Nagano. Oslava hokejového úspěchu proběhne ve středu 22. února v Cinema City Nový Smíchov v Praze. V 18:00 začne podpisová akce, v 18:30 dvouhodinová talkshow, kterou provedou Jan Pokorný a Lucie Výborná. Dorazí i olympijští vítězové Martin Procházka, David Moravec, Robert Reichel, Roman Čechmánek, Josef Beránek i trenér Slavomír Lener. Sledujte živě na webu i ve vysílání. 

Zážitky, záznamy, vzpomínky, ale i setkání s aktéry slavného hokejového olympijského triumfu v Naganu se snad nikdy neomrzí. Český rozhlas proto chystá oslavu hokejového úspěchu, na kterou přislíbili účast olympijští vítězové Martin Procházka, David Moravec, Robert Reichel, Roman Čechmánek, Josef Beránek a Slavomír Lener. Chybět nebudou ani sportovní redaktoři Aleš Procházka, Miroslav Augustin a František Kuna.

Čtěte také

Akce proběhne ve středu 22. února od 18 hodin v Cinema City Nový Smíchov v Praze a na programu bude dvouhodinová talkshow s rekonstrukcí úspěchu národního týmu zlatého Nagana od příjezdu na olympijské hry až po oslavy na Staroměstském náměstí. Součástí nabitého programu bude i podpisová akce hokejových puků se speciálním logem vysílání.

Moderátorské role se na pražském Smíchově zhostí Lucie Výborná a Jan Pokorný. Akci budeme přenášet i ve vysílání Radiožurnálu a Radiožurnálu Sport, živý stream na facebookovém profilu Radiožurnálu Sport.

E-shop Českého rozhlasu

Hurvínek? A od Nepila? Teda taťuldo, to zírám...

Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka

hurvinek.jpg

3 x Hurvínkovy příhody

Koupit

„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka