Teresie Bečková
Vede programové řady Spirituála, Ranní úvaha a Šalom alejchem.
Dramaturgicky, autorsky a režijně se podílí na pořadech této tvůrčí skupiny, které se vysílají na všech celoplošných stanicích Českého rozhlasu.
Od roku 2001 pracovala v redakci náboženského vysílání, předtím pracovala v ČRo Plzeň jako editorka vysílání a redaktorka náboženských pořadů.
Studovala činoherní dramaturgii a rozhlasovou režii na pražské DAMU. Pět let žila v Komunitě blahoslavenství v Čechách, Německu, Francii a Izraeli.
Kromě novinářské práce se zabývá koučováním jednotlivců a týmů a poradenstvím v oblasti osobního rozvoje. V roce 2012 ukončila Výcvik v koučování akreditovaný u International Coach Federation a České asociace koučů.
Všechny články
-
Benediktinská komunita Venio
Benediktini patří k nejstarším řeholním řádům a platí to i pro jejich ženskou větev.
-
Staroegyptské stvoření světa očima současných umělců
Před dvěma dny se v Kampusu Hybernská veřejnosti otevřel výstavní projekt Stvoření – Mýtus – Umění.
-
Kolínský klášter
Bývalý klášter kapucínů v Kolíně nabízí prostor ticha a usebrání, přestože jím za rok projde více než tisícovka lidí.
-
Mystický koridor
Karlův most v Praze zdobí 30 kamenných soch a sousoší.
-
Tajemství smrti. Dokumentarista, cestovatel a spisovatel Viliam Poltikovič hostem Spirituály
Hostem Spirituály je dokumentarista, cestovatel a spisovatel Viliam Poltikovič, který zkoumá smrt už mnoho let.
-
Péče o duši na univerzitní půdě
Prostor pro duchovní úvahy, religionistické pohledy na aktuální společenské dění, portréty zajímavých osobností, náboženské tradice i spiritualitu.
-
Architektura a společnost pohledem Josefa Pleskota
S Josefem Pleskotem a kurátory Norbertem Schmidtem a Janem Skřivánkem procházíme výstavu v Museu Kampa, připravenou k 70. narozeninám významného českého architekta.
-
Pandemie nám vzala statusy a ukázala, že největší hodnotou jsou vztahy, věří psychoterapeutka
„Nejvýraznější změna je, že jsme v době pandemie přišli o většinu jistot, o věci, o kterých jsme si mysleli, že jsou zcela samozřejmé,“ říká psychoterapeutka Nora Vlášková.
-
Svatý Václav a raný český stát
Ve státní svátek si každoročně připomínáme svatého Václava. Co o něm ale skutečně víme, není orpavdu mnoho.
-
Vánoce s Dyjavánkem
Znojemský dětský folklorní soubor Dyjavánek má nové vánoční CD.
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »