SOUTĚŽ: Zveme vás na Evropské finále závodních cestovních vozů

2. říjen 2017
Autodrom Most

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, dostanete dárek související s děním na mosteckém autodromu příští víkend. Zde se 7. – 8. října jede Evropské finále závodních cestovních vozů.

Budeme pro vás mít nejen 2 vstupenky na akci, ale hlavně voucher na projížďku závodním autem po trati právě v rámci závodů, což pro Vás bude určitě velký adrenalin.

The Most Grand Finale nabídne úchvatnou podívanou, pojatou jako velkolepou víkendovou slavnost pro návštěvníky všech věkových kategorií. Součástí víkendu je také The Final Enge Academy Most 2017, tedy kurz sportovní jízdy pod vedením našeho nejlepšího jezdce novodobé historie a dosud jediného českého účastníka mistrovství světa F1 Tomáše Engeho.

O diváckou atraktivitu víkendu se postará mezi jezdci i fanoušky velmi oblíbený okruhový seriál Octavia Cup a zajímavý bude určitě i mezinárodní seriál závodů Porsche GT3 Cup. Na mosteckém okruhu uvidíte třeba i historické vozy, připravený je i koncert nebo akrobatické vystoupení letce Red Bull Air Race Petra Kopfsteina.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete sadu knížek, mezi kterými bude zejména právě dnes vyšlá kniha pro děti s názvem „Když draka bolí hlava“. Je to pohádka vyprávěná zároveň česky a slovensky, jejími autory jsou Dušan Rapoš a Petr Šiška.
Knížka bude dnes v pondělí 2. října v 17 hod. slavnostně pokřtěna v Knihách Dobrovský na Václavském náměstí v Praze, jedním z kmotrů bude např. hudební skladatel a zpěvák Vašo Patejdl.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.