SOUTĚŽ: Vydejte se s námi do Spa hotelu nebo na plochou dráhu

29. září 2017
Plochodrážní motocykly nemají brzdy, jezdí se doleva

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, Vyšleme vás na relaxační neděli pro 2 osoby ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích s degustačním menu v zážitkové restauraci Vyhlídka dle aktuálního gurmánského kalendáře.

Karlovský gastrofestival se během uplynulých let zařadil mezi největší akce svého druhu u nás, jeho mottem je popularizace regionálních producentů a tradiční valašské kuchyně, k níž neodmyslitelně patří mj. frgály, kyselice, slivovice, ale také třeba jehněčí maso, sýry, zvěřina či zabíjačkové speciality.

Hlavním bodem programu je tzv. Gastro tour s farmářským trhem mezi místními hotely, hospůdkami a penziony v údolí Léskové. V rámci programu se uskuteční např. také Michelinská galavečeře a oběd, mezi doprovodnými programy patří k největším lákadlům soutěž o nejlepší valašský frgál, která se uskuteční v neděli 8. října. V tento den bude také Radiožurnál z Karlovského gastrofestivalu vysílat živě dopolední Radiožurnál.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete vstupenky na Memoriál Luboše Tomíčka, který je druhým nejstarším plochodrážním závodem v České republice. Jede se v pondělí 2. října na stadionu Markéta v Praze.

Uvidíte tvrdé a ostré souboje, které bude svádět šestnáctka špičkových plochodrážních jezdců. Memoriál Luboše Tomíčka je závod nejen pro skalní příznivce ploché dráhy, ale i pro širokou veřejnost – do Prahy se na něj sjíždějí plochodrážní legendy, světoví jezdci z různých států světa. Zažijete tak na vlastní kůži dravou jízdu bez brzd a zábran, ale připravený je i zajímavý doprovodný program.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.