SOUTĚŽ: Projeďte se s námi na terénní koloběžce nebo navštivte pražskou zoo

22. srpen 2017
Na sjezdovku s koloběžkou? Proč ne!

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte sadu sportovně turistických letních dárků, třeba jako inspiraci pro prázdninové výlety nebo strávení aktivní dovolené v českých horách.

Pošleme Vám 2 tzv. „Tour PASY“, které můžete využít ve SkiResortu Černá hora – Pec ve východních Krkonoších, obdobným způsobem, jako je v létě běžné v některých alpských střediscích.

Tour PAS je „letní ski pas“, platný na třech lanovkách SkiResortu Černá hora – Pec včetně kabinové lanovky Černohorský expres a platí na 3 dny bez omezení počtu jízd.

Můžete tak vyrazit třeba na hřebenový výlet, využít lanovku pro cestu nahoru a pak si užít sjezd na terénní koloběžce nebo horském elektrokole, nebo se vyvést a pošetřit nohy i baterku horského elektrokola.

K Tour Pasům ještě přidáme vouchery na zapůjčení horské koloběžky Crussis na 1 den. Letos je totiž poprvé možné si ve SkiResortu užít sjezd z Černé hory. Značené jsou tu 2 trasy a každá z nich měří zhruba 8 kilometrů.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete tentokrát cenu třeba jako inspiraci pro volné dny ještě teď o prázdninách. Pošleme Vám rodinnou vstupenku do pražské ZOO, kde budete moci obdivovat třeba dva malé slony, Maxmiliána i Rudolfa.

Seznámit se už můžete s paterčaty gepardů, kteří se narodili v polovině května, s červnovým mládětem lachtana jihoafrického nebo mláděte bizona, v Africkém domě navštívit velmi oblíbenou hrabáčici kapskou Nyotu, která právě oslavila svoje první narozeniny či poznat novou samici pandy červené, která do pražské ZOO přišla ze Švédska na konci letošního května.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.