Rice má neuvěřitelný nadhled a pro Kanonýry to byl skvělý transfer, chválí záložníka Arsenalu Minha

4. září 2023

Rozbroje v kabině Manchesteru United, neuvěřitelný klid, který vykazuje Declan Rice, tři hattricky v jednom kole nebo zajímavé přesuny v závěru přestupového okna. Proč Martin Minha jako tým 4. kola Premier League považuje Tottenham Hotspur? Co se dělo ve šlágru víkendu, ve kterém Arsenal díky drtivému finiši porazil Manchester United 3:1? Zbilancujte s námi další kolo Premier League.

Jak moc uchvátilo fotbalové experty Radiožurnálu Sport, že hvězdný zpěvák Robbie Williams věnoval song Angels trenérovi Tottenhamu Spurs Ange Postecoglouvi?

Ve šlágru 4. kola Premier League na Emirates Stadium mezi Arsenalem a Manchesterem United vstřelil rozhodující gól Declan Rice a přispěl k výhře 3:1. „Pro fanoušky je sice často neviditelný. On ale nekazí, má neuvěřitelný nadhled a funguje jako spojka mezi obranou a útokem. Ukazuje se, že to byl skvělý transfer,“ chválí čtyřiadvacetiletého záložníka Martin Minha.

Jak se dařilo Vladimírovi Coufalovi v dresu West Hamu v zápase na nově otevřeném útulném stadionu nováčka z Lutonu? Shodli se Pěruška s Minhou při volbě hráče kola? Poslechněte si další díl pořadu S mikrofonem do Anglie.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.