Olympijský běh pro dobrou věc je znovu tady. Radiožurnál Sport bude u toho
Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost. Radiožurnál Sport bude samozřejmě u toho a na hlavním závodě v Praze v Oboře Hvězda bude mít přistavený R-stream.
V jeden den, přesně v jeden čas vybíhají s živým startem na vlnách Radiožurnálu a Radiožurnálu Sport tisíce běžců po celé České republice, ať už jako součást hlavních závodů nebo ve školách. Letos je termín určen na středu 21. června v 18.00. Poběží se na víc jak 90 místech a více než 70 tisíc běžců. Pokud nejste mezi nimi, přijďte fandit třeba na hlavní závod do Prahy.
Z každého startovného jde část na podporu sportování dětí, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. A s vaší podporou dokáže nadace pomoci dalším mladým sportovcům k plnění jejich snů. Více info o středeční akci naleznete zde.
Na místě budeme mít reportérku Barboru Dvořákovou, která v R-streamu povede rozhovor se Zuzanou Hejnovou, která závod v Praze odstartuje. Poběžte, zastavte se u našeho R-streamu anebo poslouchejte Radiožurnál Sport.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
ONLINE: USA zahájí blokádu Hormuzského průlivu, řekl Trump. Chce zadržet lodě, které zaplatily Íránu
-
Magyar počítá s tím, že vyhraje, to voliče burcuje. Při prohře bude ale působit ukvapeně, říká Adámek
-
‚Pomstou bych to nenazval.‘ Turek připustil, že postoj Macinky k Pavlovi souvisí s jeho nejmenováním
-
ONLINE: Zůstane Orbán, nebo zvítězí Magyar? Volební účast už překonala 50 procent