Mora s Kometou padla i potřetí v sezoně. Na konci jsme neměli šťávu, myslí si trenér Hanáků Tomajko

11. leden 2023 22:37

Olomoučtí hokejisté potřetí v sezoně nenašli recept na hráče Komety Brno. V předehrávce 37. kola jim podlehli poměrem 1:4.

Na první gól se čekalo poměrně dlouho, až do 34. minuty. Branku dal hostující Jakub Flek, na kterého pak navázal Petr Holík. Olomouci sice dal šanci na body bývalý hráč Komety Karel Plášek, ale hosté pak dalšími dvěma trefami své vítězství potvrdili.

„V poslední třetině bylo vidět, že už to od nás nemá šťávu,“ řekl Jan Tomajko, trenér HC Olomouc. „Poslední dva zápasy jsme hráli v podstatě na tři lajny. Teď se nějací kluci sice vrátili, ale jsou po nemoci. Delší volno jim pomůže se do toho zase dostat,“ zmínil útočník Mory Silvestr Kusko.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

autoři: Tomáš Minarčík , dja