Mora na Liberec umí, porazila jej i potřetí v sezoně. Dva body vystřelil Krejčí

Potřetí v extraligové sezóně hokejisté Olomouce dokázali vyhrát nad Libercem. Bílé Tygry porazili díky gólu Davida Krejčího na jejich ledě 4:3 v prodloužení.

Trenéra Jana Tomajka ale mrzelo, že Hanáci nevyhráli za tři body. Hanáci totiž ještě v 52. minutě vedli pod Ještědem 3:1.

„Čekali jsme těžký zápas, což se od začátku potvrdilo. Od prvního střídání jsme měli problém s napadáním Liberce. Nějak jsme si s tím ale poradili a dali první gól. Druhou třetinu jsme začali nic moc, zase jsme byli pod tlakem a dostali jsme gól,“ hodnotil Tomajko prvních čtyřicet minut.

Potom jsme ale odskočili na dva góly a tam jsme to měli udržet. Výpadek ve třetí třetině nás hodně mrzí, mohli jsme si odvést tři body,“ mrzelo ho i přes dva získané body, po nichž je Mora dál jedenáctá.

Co o utkání řekl obránce Jan Švrček, střelec prvního ze čtyř olomouckých gólů? Poslechněte si v jeho pozápasových ohlasech.