Fotbalisté Mladé Boleslavi podlehli na úvod čtvrtfinále poháru v Jablonci 0:2

27. březen 2014

Fotbalisté Jablonce se přiblížili postupu do semifnále Poháru České pošty. V úvodním čtvrtfinálovém utkání porazili Mladou Boleslav 2:0. O góly obhájce celkového triumufu se postarali Daniel Rossi a Jan Kopic. Odvetný zápas mezi loňskými finalisty se bude hrát za týden na stadionu středočeského týmu.

Odplata za loňské finále vycházela Středočechům celkem dobře. Rosa v páté minutě zamířil nůžkami do tyče. Jenže tím velké příležitosti Mladé Boleslavi téměř skončily.

Jablonec byl v utkání aktivnější a také díky tomu se dvakrát rychle zorientoval v pokutovém území a ještě před poločasem se dostal do vedení.Ještě horší pozici mohli Mladé Boleslavi připravit domácí Čížek s Benešem. Oba dva ale pálili po hodině hry do tyče. I tak má ale Jablonec výrazně snazší cestu do semifinále, odveta se hraje za týden.

Baumit Jablonec - FK Mladá Boleslav 2:0 (2:0)
Branky: 34. Rossi, 40. Kopic. Rozhodčí: Jech - Wilczek, Zeman. ŽK: D. Jarolím (M. Boleslav). Diváci: 1856.