Drnovice opět přišly o tři body v závěru

29. srpen 2004

Fotbalisté Drnovic zůstávají v Gambrinus lize i po čtvrtém kole bez bodu. Stejně jako v utkání se Spartou měli i dnes v Teplicích ke třem bodům blízko, ale o výhru přišli během posledních čtyř minut. Slezské derby mezi Opavou a Ostravou se tentokrát obešlo bez výtržností fanoušků a skončilo 1:1. Poprvé v sezóně se z vítězství radovaly České Budějovice, když porazily Mladou Boleslav 3:0. Duel Příbrami se Zlínem skončil bezbrankovou remízou.

Nováček z Drnovic vedl v Teplicích od 54. minuty gólem Klinky, ale domácí předvedli podobně infarktový závěr jako ve středu proti Zlínu. V 89. minutě vyrovnal Divecký a o výhře Teplic rozhodl ve třetí minutě nastavení Mašek.

Mistrovský Baník podruhé v sezóně dohrával v deseti, v 66. minutě byl v Opavě vyloučen Čížek. Góly stříleli jen domácí. První branku Ostravy totiž zařídil vlastním gólem obránce Opavy Kotůlek. Dvacet minut před koncem pak vyrovnal už v početní převaze Bureš.

Z prvního vítězství se radovali v Českých Budějovicích. Domácí fotbalisté ve druhém poločase smetli nováčka z Mladé Boleslavi třemi góly.

Čtvrté kolo se dohrává v pondělí dvěma zápasy. V 16:40 nastoupí Liberec proti Olomouci. Od dvaceti hodin potom Slavia přivítá na Strahově Brno, které jako jediné neztratilo v dosavadním průběhu ligy ani bod.