O pořadu Víkendový Polední Radiožurnál

Dopolední hosté, glosa Pavla Maurera a aktuální reportáže a zpravodajství. Moderuje zpravidla Patricie Strouhalová.

Čtěte takéPodívejte se na archiv dopoledních hostů. Záznamy ve zvuku a videu

V sobotu a v neděli mezi 10. a 11. hodinou v našem studiu usedají odborníci a osobnosti z nejrůznějších oborů a oblastí. Mezi pozvanými se objevují herci, zpěváci, doktoři, vědci nebo třeba cestovatelé, zkrátka lidé, které ovlivňují společenské dění nejen v České republice.

Nejezte blbě! vyzývá Pavel Maurer na Radiožurnálu

Každou sobotu a neděli krátce po 12. hodině vysíláme také glosu Pavla Maurera, propagátora dobrého jídla a kvalitního stravování doma i v restauracích. Všechny odvysílané glosy najdete v našem archivu.

Hledáte nějakou reportáž z vysílání?

Projděte si archiv zajímavých reportáží a podívejte se na fotografie, nebo ji můžete najít podle času v celodenních záznamech Radiožurnálu. Vybrané reportáže také zpracovává náš zpravodajský server iRozhlas.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
so-ne 10:00Radiožurnál

Další pořady

 • Stretnutie

  Stretnutie je vysielanie Českého rozhlasu pre slovenských spoluobčanov, ale aj pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o Slovensko a radi počúvajú slovenčinu.

 • Host Radiožurnálu

  Pravidelné dopolední a večerní rozhovory s hosty, které nikde jinde neuslyšíte. Své dotazy pokládejte přes formulář níže.

 • Děti se ptají

  Speciální podcast Dismanova rozhlasového dětského souboru Českého rozhlasu odpovídá na to, co děti doopravdy zajímá.

 • Jak zvládnout pandemii

  Nový pořad Radiožurnálu s vládní tváří boje proti pandemii Petrem Smejkalem. Epidemiolog IKEM srozumitelně  vysvětluje současná opatření a to, jak v praxi fungují.