Střední školy zveřejnily výsledky přijímacího řízení. „Od 21. května mohou rodiče podávat přihlášky do druhého kola,“ říká ředitel CERMAT
15. květen 2024
Čekání uchazečů o studium na středních školách je definitivně u konce. Všichni už se mohou podívat do systému DiPSy, jak u letošních přijímacích zkoušek dopadli. Výsledky dnes zveřejňují jednotlivé střední školy také na webu. Rodiče mohou neúspěšné uchazeče přihlásit do druhého kola přijímacího řízení od 21. do 24. května. „V systému DiPSy uvidí na jednom místě seznam všech škol a oborů s vypsanou kapacitou,“ dodává ředitel CERMATu Miroslav Krejčí.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Kosatík: Měli bychom vidět skutečnou podobu války. Smrt musí být hnusná, aby lidem došlo, o co jde
-
Babišova vláda změnila prioritu. Na tanky si půjčí o 18 miliard korun méně, peníze chce od EU na dálnici
-
ONLINE: USA a Izrael dál útočí na Írán. Teherán odpověděl raketami v Tel Avivu, Američané zasáhli loď
-
Ficův plán na znovuzvolení: spojit síly do bloku, sblížit se s ‚postfašisty‘, ale i upravit systém voleb