SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi vás vezmeme na koncert rockové legendy Nicka Masona

7. červen 2022

Pokud dnes 7. 6. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dvě vstupenky na červnový koncert jednoho ze zakládajících členů kapely Pink Floyd.  

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme vám velmi zajímavou kulturní cenu – budete si moci vychutnat písně legendárních Pink Floyd! Máme pro vás totiž 2 vstupenky na koncert zakládajícího člena Pink Floyd a držitele Řádu britského impéria za služby v oblasti hudby Nicka Masona a jeho kapely Saucerful of Secrets.

Po úspěšném světovém turné v roce 2019 bubeník Nick Mason a jeho kapela připravili turné na rok 2022, které začalo v dubnu v Dublinu. Z původního nápadu odehrát pár koncertů a během nich připomenout první písně a alba legendárních Pink Floyd se stalo regulérní světové turné. Kapela si pro nadcházející turné připravila i nový program, který bude ale stále založen na raných písních Pink Floyd.

V Praze kapela vystoupí v neděli 12. června v holešovickém Fóru Karlín.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně...

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, zašleme vám tentokrát sadu knížek – třeba už jako tip na dovolenkové čtení. Mezi knížkami pro vás bude třeba milostný román Přitažlivost planety Krypton, který je knižním debutem herce, režiséra a scenáristy Jiřího Mádla.

Čtěte také

Přidáme i velkolepý a nápaditý román Město v oblacích od jednoho z nejúspěšnějších amerických spisovatelů současnosti, držitele Pulitzerovy ceny Anthony Doerra, který je takovou sítí propletených příběhů z minulosti, přítomnosti i budoucnosti, ukázaných očima mladých lidí na prahu dospělosti.

A těšit se můžete taky na historický román ze 17. století od českého autora Zdeňka Grmolce s názvem Pod císařským orlem nebo na současnou novinku od Stanislava Češky Podezřelá smrt z edice Původní česká detektivka.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio