SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi skvělé lyžování v Rakousku jen kousek za hranicemi

2. únor 2022

Pokud dnes 2. 2. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás skipasy do lyžařského areálu Hochficht..

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás cenu vyloženě zimní. Pošleme vám totiž 2 skipasy do oblíbeného rakouského lyžařského areálu Hochficht, který se nachází na rakouské straně Šumavy nedaleko lipenského jezera.

Jde o největší rakouský skiareál mimo Alpy, který nabízí široké možnosti všem vyznavačům zimních sportů a pro všechny úrovně výkonnosti. Na rozdíl od Alp zde nepadají laviny, dostanete se tam bez problémů a bez placení rakouských dálničních poplatků. Ski pasy platí až do konce letošní sezóny!

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Ke skipasům vám navíc přidáme ještě sadu produktů od společnosti PROM-IN, která se zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem v oblasti sportovní výživy.

Čtěte také

A co když se jednou spletete...?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme vás pro změnu za kulturou – máme pro vás dneska balíček dárků, které souvisejí s novým filmem herce, dramatika a režiséra Jiřího Havelky Mimořádná událost. Dostanete od nás vouchery na zmíněný film do sítě kin CineStar a k tomu vám ještě přidáme od stejných tvůrců DVD a knihu Vlastníci. A jako bonus i tričko k filmu Mimořádná událost.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio