SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi rodinná vstupenka do Aqualandu Pasohlávky

27. červenec 2026

Pokud dnes 27. července odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás rodinnou vstupenku (resp. vstupenku pro 4 osoby) na celý den strávený v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách. Na ploše 13 fotbalových hřišť se rozkládá 16 bazénů – včetně dvou venkovních s teplotou vody 37 °C –, 40 atrakcí, 30 saun a procedur pro každého.

Můžete si tak užít pěkný rodinný sportovní letní den v turistické lokalitě jižní Moravy, na Pálavě, jen 20 minut jízdy autem od Brna.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám 2 bikepasy a tip na výlet na Klínovec. Ve zdejším Trail Parku Klínovec najdete jedny z nejdelších flow trailů v Evropě, které si užijí začátečníci i zkušenější jezdci a nabízí přes 30 kilometrů tratí pro všechny úrovně jezdců.

K tomu vám přidáme i set vitamínů a doplňků stravy – set od společnosti STADA PHARMA CZ sestavený vyloženě na letní období. Najdete v něm doplňky stravy Biopron Forte, Biopron Imunita, Biopron Baby a Elotrans.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio